Izaugsmes sarunas - koučinga sesijas un mentorings.
Reizēm mums traucē kādi uzskati, kuri iesakņojušies dziļi zemapziņā, varbūt pat nepamanīti, tomēr ir traucējoši izaugsmei.
Reizēm mums traucē kādi pieņēmumi, stereotipi, šaubas, apkārt dzirdētie viedokļi, sprie

dumi, pieredzes.
Reizēm mums traucē vienkārši pašu neskaidrība par savām vērtībām, saviem PATIESAJIEM mērķiem, iespējamajiem risinājumiem.
Ikdienas ritms bieži vien aizved prom no sevis. Ir TIK daudz informācijas, TIK daudz piedāvājumu, ko mēs katrs varētu darīt un kā pavadīt, ar ko piepildīt savu ikdienu, ka nereti vienkārši "izšķīstam" tajā...
Izaugsmes sarunas - koučinga sesijas, mentorings - palīdz
✅ ATGRIEZTIES pie SEVIS.
✅ Uzplaucināt (Jā, tāds vārds man radies, kopš strādāju skolā! :) ) SAVU potenciālu ,
✅ Atrast SEV derīgākos, SAVĀM vērtībām atbilstošakos risinājumus!
✅ Atšķetināt kādu samezglojušos situāciju, lai soli pa solītim risinātu to TEV vislabākajā veidā! Ekoloģiski - tas nozīmē - caur labbūtību - pret sevi, pret tuvākajiem, pret apkārtējo pasauli.
Šobrīd lielākoties mani klienti ir mācību iestādes, pedagogi un dažāda vecuma bērnu vecāki. Tomēr kopumā šāda veida sarunas noderīgas ikvienam sevis un labākā risinājuma meklētājam!
❓ Kā komandā vienoties par mērķiem, stratēģijām, mijiedarbības noteikumiem, motivēt to?
❓ Kā atklāt katra komandas dalībnieka stipro un vājo pusi un kā tās apvienot jaudīgam komandas darbam?
❓ Kas traucē mums būt par spēcīgu, labu komandu (tai skaitā vecākiem - kā pārim) ? Kāds ir mūsu potenciāls?
❓ Kas ir manas personīgās stiprās puses un izaicinājumi, kā varu AUGT un strādāt produktīvi un efektīvi, sargājot savu labbūtību un neizdegot? (Tai skaitā - vecākiem.)
❓ Kā darīt vieglāk, ātrāk , efektīvāk?
❓ Ko mainīt rīcībā, komunikācijā, lai pedagogu un vecāku mijiedarbība kļūta efektīvāka un vērtīgāka? Lai tā palīdzētu virzīties uz priekšu un veicinātu bērna potenciāla atvēršanu un izaugsmi?
❓ Negribu, tomēr visu laiku strīdos mājās ar bērnu! Kāpēc tā? Kā mainīt fokusu, kā pamanīt bērna potenciālu ?
❓ Kā izvirzīt mērķi un konkrētus soļus tā sasniegšanai? Kā IZVĒLĒTIES prioritāro mērķi un kur rast gribasspēku tā sasniegšanai? Ko iesākt ar mērķiem, kas vairs nav aktuāli?
❓ Kā turēt sevi spēkā un neizdegt, kad visa kā ir tik daudz?
.................
RAKSTI SAVU JAUTĀJUMU UN PIESAKIES SARUNAI!
1. Kad saņemšu Tavu pieteikumu, sazināšos ar Tevi, lai vienotos par turpmāko sadarbību. Parasti šī pirmā "tikšanās" ir apm. 15 - 30 minūšu telefona saruna vai - labāk - WhatsApp video sazvans, kura laikā nedaudz iepazīsimies viens ar otru un esošo problēmu. Šis pirmā telefoniskā "tikšanās" ir bez maksas, un tās laikā vienosimies par tālākajiem sadarbības soļiem.
2. Atkarībā no tā, vai pārstāvi organizāciju, vai interesējies par šādu sarunu kā viens no pāra (vecākiem), vai individuāli (to visu apraksti man pieteikumā), kopā ar uzaicinājumu uz pirmo sarunu saņemsi arī cenu piedāvājumu.
Pieteikumā, lūdzu, norādi arī, vai vēlies klātienes sadarbību vai tiešsaistē. Ja klātienes - kurā pilsētā/novadā.
PIEŅEM LĒMUMU - DARĪT! TIEŠI TIK VIENKĀRŠI! UN PIESAKIES!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pirkumu grozs
Pirkumu grozs ir tukšs.